Dlaczego wybraliście ten a nie inny język?

Active 2 Replies 214 Views 2019-05-28 16:01:05 Ciekawostki

Hej,

każdy tu na forum specjalizuje się w przynajmniej jednym języku. Ciekawi mnie co spowodowało, że postanowiliście uczyć się właśnie tego, a nie innego języka? Zastanawiam się, czy w Waszym przypadku był to prozaiczny wybór, czy być może wiązało się z jakąś ciekawą historią. Jeśli chodzi o mnie (j.angielski) to było proste - chciałam wiedzieć o czym śpiewają moi idole :) A jak było z Wami?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


annamali replied
3 Years
U mnie troszkę przez przypadek :wink: Chciałam studiować inny język, ale kierunek, który wybrałam nie został otwarty ze względu na małą ilość osób, więc na szybko wybrałam taki, o którego studiowaniu nawet nie myslałam :grinning: Ale patrząc z perspektywy czasu byłto odbry wybór i absolutnie nie żałuję ;)
ursubi replied
3 Years
Większości języków nauczyłam się ze względu na to, że po prostu był do wyboru w szkole, czy na studiach. Z własnej woli i na własną rękę zaczęłam uczyć się francuskiego, ponieważ fascynuje mnie jego brzmienie oraz kultura - naprawdę jest bardzo odmienna i to w niej piękne. Niestety, jest to też cholernie trudny język, przynajmniej dla mnie jeśli chodzi o wymowę 
loading...