Wakacyjne kursy językowe

Active 2 Replies 364 Views 2019-05-31 10:47:30 Ciekawostki
Hej,

zastanawiam się czy warto wydać kilka tysięcy złotych i wyjechać na wakacyjny kurs językowy do Hiszpanii. Kurs trwa 2 tygodnie i plan zajęć jest dość intensywny, bo w zasadzie siedzi się codziennie na zajęciach w szkole po 6 godzin. Potem oczywiście jest czas wolny i inne zajęcia fakultatywne. Moje pytanie brzmi czy wyjeżdżając z polskiego biura z polską grupą rzeczywiście będę mogła skupić się na używaniu tylko języka hiszpańskiego?

Był ktoś z was na takim kursie? :)


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


sekielska1980 replied
5 Years
Uważam, że nie ma się nad czym zastanawiac, grupa mówiąca po oolsku nie będzie przeszkodą, bo w myślę, że każdy starałby się mówić w języku obcym jak najwięcej. Samo wyjście na miasto będzie zmuszało do porozumiewania sie w języku obcym więc... ;)
maniekpiotr92 replied
5 Years
bEdziesz w Hiszpanii wiec myslę, że polska grupa nie bedzie pezeszkodą w mówieniu po hiszpańsku, dlatego, że pewnie ci polacy także będą chcieli rozmawiać po hiszpańsku :wink: Taki wyjazd zmusza to poslugiwania się w języku obcym i daje dużo mozliwosci mimo, ze nie wszystko będziesz w stanie zrozumieć, ale powoli będziesz sie oswajać ;)
loading...