Warto skorzystać z Erasmus?

Active 3 Replies 255 Views 2019-05-23 14:16:44 Ciekawostki
Cześć. 3 lata temu na stiiach filologicznych miałem okazję uczestniczyć w wymianie Erasmus. Nie nie mieszkałem w obcej rodzinie, byłem w akademiku, uczęszczałem na zajęcia na Uniwersytecie w Ostravie. Te kilka tygodni bardzo pomogło mi w komunikacji i nauce nowych słów. Ciekawi mnie, jakie macie doświadczenia  z takich wymian i w jakich krajach byliście. Pozdrawiam.

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


jiacinta88 replied
3 Years
Jak moi poprzednicy-oczywiście, że warto!!!! Poznasz fantastycznych ludzi-czasem takie znajomości mogą przetrwać całe życie. Poza tym, przebywanie w innym środowisku pozwoli ci na otworzenie się na inne kultury i zwyczaje. Wszystko zależy od tego jaką osobą jesteś ;)
natmol replied
3 Years
Jak wyżej - moim zdaniem bardzo warto! Nie dość, że poznasz obcą kulturę i zdobędziesz wiele nowych znajomości, które mogą się przydać w późniejszym życiu, to jeszcze podszlifujesz naprawdę mocno swój język. Jeśli tylko masz taką możliwość to korzystaj, nie ma co się zastanawiać ;)
karnow replied
3 Years
Jasne że warto, szczególnie że obcujemy wtedy z językiem przez cały czas i mamy możliwość rozmawiania. Ja osobiście byłam w Porto przez cały semestr - dzięki temu mój angielski bardzo się poprawił, a dodatkowo znam trochę portugalski :smile: 
loading...