Fonetyka francuska - czy idzie się nauczyć tego perfekcyjnie?

Język francuski jest niezwykle melodyjny, ale też niezwykle trudny w wymowie. Jak myślicie, czy my Polacy jesteśmy w stanie nauczyć się fonetyki francuskiej tak, by brzmieć jak rodowici Francuzi? Bardzo rzadko spotkać można nauczycieli którzy mówiliby perfekcyjnie, czy świadczy to o tym, że nie jesteśmy w stanie tak brzmieć, czy może o tym, że nie zależało im na tym? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


loading...