Jakie szkoły języka angielskiego są w Polsce najlepsze?

Witam wszystkich,

uczę się języka angielskiego już od wielu lat. Mimo wszystko muszę stwierdzić, ze mój angielski zostawia wiele do życzenia . Dlatego też, szukam naprawdę dobrej szkoły angielskiego. Wiem, że istnieje wiele szkół ogólnopolskich z oddziałami na poszczególne miasta np. EMPIK czy SPEAK UP. Proszę podzielcie się swoimi opiniami na temat szkół językowych, aby uniknąć niepotrzebnego wydawania pieniędzy na pseudo szkoły angielskiego.

Dziękuję 


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


natkawys12 replied
4 Years
A ja słyszałam, że najlepszy jest Speak Up. Co prawda z tej akurat nie korzystałam, ale mam wielu znajomych, którzy tam chodzili i byli zadowoleni. No, może jeden nie był, ale to trochę z własnej winy - samo się nie nauczy :smile: Mają placówki w całej Polsce. 
basta91 replied
4 Years
Ja polecam jeśli jesteś z województwa śląskiego lub opolskiego - sieć szkół Centrum Edukacji "Siódemka" - możesz zapisać się na naukę języka obcego - zajęcia są za free . średnio dwa razy w miesiącu. 
elkow91 replied
5 Years

Jestem w stanie z ręką na sercu, szczerze polecić szkołę Pascal Connect. Ta szkoła oferuje lekcje indywidualne, w mini grupach, a także w dużych grupach JEDYNIE Z NATIVAMI! Byłam zachwycona, cieszyłam się na każde zajęcia i wyciągałam z nich maximum wiedzy. Ilu nauczycieli, tyle akcentów. Z tego co wiem stacjonują w kilku miejscach w Polsce, a także przez intranet. 

loading...