kurs językowy

Dzień dobry, 

Co sądzicie, czy kurs odbywający się raz w tyg i trwający 1,5 h jest wystarczający aby przyzwoić i zapamiętać materiał? Lepiej mi uczyć sie z kimś i nauka domowa nic mi nie daje. Ile wyniesliście z półrocznego kursu?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


natkawys12 replied
4 Years
Nie, to zdecydowanie za mało jeśli nie uczysz jeszcze dodatkowo w domu. Zgadzam się z eweltysz - przecież samo słuchanie materiałów w obcym języku można uznać za naukę - bez tego ani rusz, a na pewno wpadną ci do głowy jakieś nowe słówka i zwroty. 
ewelltysz replied
5 Years
Nie, to nie jest wystarczające. Jest łatwiej, jeśli umiesz uczyć się sam i za darmo :smile: Trudno jest moim zdaniem nauczyć sie jezyka jeśli nie spędza się z nim co najmniej parunastu godzin (ale w to wliczam seriale itp., więc same przyjemności :smile:). Spróbowałabym na twoim miejscu zacząć spedzać więcej czasu z językiem, ale w ramach przyjemności. Nie zauważysz, że się uczysz. 
ursubi replied
5 Years
Wszystko zależy od tego na jakim poziomie jest kurs. Jeśli chodząc na kurs będziesz robić też coś w domu, chociażby przeglądać fiszki to naprawdę przez pół roku możesz się sporo nauczyć. 
zofzaj replied
5 Years
A od jakiego poziomu zaczynasz? Jeśli z poziomu 'zero', to moim zdaniem przez pół roku na spokojnie opanujesz wszystkie podstawy. Z tym że na samym początku nawet chodząc na kurs trzeba troszkę w domu też się czasem uczyć ;)
loading...