muzyka przy nauce?

Co pomaga wam przy nauce? Słuchacie muzyki ucząc się słówek czy raczej musicie mieć absolutną ciszę? :wink: 

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


izapio replied
4 Years
Coś w tle musi być, sam rodzaj muzyki nie jest ważny, grunt żeby nie była zbyt głośna - to już zaczyna mi przeszkadzać. Nie potrafię pracować, ani w ogóle funkcjonować w 100% ciszy - coś musi do mnie "mówić", nawet jeśli to tylko kanał informacyjny :smile:
natkawys12 replied
4 Years
Ja muszę mieć coś włączone, kiedy powtarzam materiał. Co dziwne nie musi to być cicha muzyka instrumentalna, mogę słuchać radia na cały regulator i w ogóle nie będzie mnie to rozpraszało :smile:
sekielska1980 replied
5 Years
mnie muzyka zawsze rozprasza i muszę uczyć się w ciszy i głośno powtarzać. to, że słyszę sama siebie pozwala na szybszą naukę. Powtarzanie po kilka razy tego samego  także jest dobrym sposobem na naukę.
maniekpiotr92 replied
5 Years
To prawda, jak napisały pozostałe osoby- muzyka rozprasza, można puścić coś pocichu i bez słow. Zresztą każdy uczy się tak jak chce i jak mu wygodnie, więc w sumie bez sensu pytanie :stuck_out_tongue_winking_eye:
jiacinta88 replied
5 Years
Ja muszę mieć niestety absolutną ciszę, nawet nie mogę uczyć się z kimś, bo strasznie mnie to rozprasza, chyba, że ta druga osoba siedzi również w absolutnej ciszy :smile: 

Kiedyś słuchałam muzyki ale tak jak ursubi, bardziej skupiałam się na słowach piosenki niż na nauce :wink:

ursubi replied
5 Years
Ja słucham muzyki, ale tylko elektronicznej, lub filmowej. Ważne dla mnie by muzyka nie miała wokalu, tekst w muzyce mnie rozprasza 
loading...