Nauka języka obcego przez Skype

Słuchajcie. Trafiłam dziś na ogłoszenie w sieci, które dotyczyło nauki języka angielskiego. Jednym słowem osoba X chciała by ktoś nauczył ją angielskiego. Generalnie wszystko to ma ręce i nogi ale… osoba X chciałaby to zrobić przez Skype. Powiem Wam, że mnie zamurowało. Kompletnie sobie tego nie umiem wyobrazić. Jak można np. tłumaczyć gramatykę przez komunikatory?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


annamali replied
4 Years
Jest to popularna forma nauki i wielu ludzi, którzy nie mają czasu na stacjonarne zajęcia albo dojazd zajmuje sporo czasu decydują sie na skype. Teraz to już norma, trzeba iść z duchem czasu  :wink:
jiacinta88 replied
4 Years
Zastanawiam się dlaczego się tak dziwisz :wink:chociaż ja bym tak nie mogła, bo po prostu nie lubię tego typu zajęć na odległość. 
wikwol replied
4 Years
Wygląda to tak, jak normalne korepetycje. Ja nie do końca wiem, dlaczego ludzie się tym aż tak dziwią :wink: przecież normalnie widzisz się z nauczycielem, rozmawiasz, nie ma zbyt dużo różnic. 
zofzaj replied
4 Years
A dlaczego nie? na skype przecież widzisz drugą osobę, więc nie ma tutaj żadnej bariery. Moim zdaniem to całkiem normalna rzecz jak na dzisiejsze czasy ;)
loading...