Nauka języka obcego przez Skype

Aktywny 4 Odpowiedzi 109 Wyświetlenia 2019-05-21 13:06:16 Nauka języka obcego

Słuchajcie. Trafiłam dziś na ogłoszenie w sieci, które dotyczyło nauki języka angielskiego. Jednym słowem osoba X chciała by ktoś nauczył ją angielskiego. Generalnie wszystko to ma ręce i nogi ale… osoba X chciałaby to zrobić przez Skype. Powiem Wam, że mnie zamurowało. Kompletnie sobie tego nie umiem wyobrazić. Jak można np. tłumaczyć gramatykę przez komunikatory?annamali odpowiedź wysłana
1 Rok
Jest to popularna forma nauki i wielu ludzi, którzy nie mają czasu na stacjonarne zajęcia albo dojazd zajmuje sporo czasu decydują sie na skype. Teraz to już norma, trzeba iść z duchem czasu  :wink:
jiacinta88 odpowiedź wysłana
1 Rok
Zastanawiam się dlaczego się tak dziwisz :wink:chociaż ja bym tak nie mogła, bo po prostu nie lubię tego typu zajęć na odległość. 
wikwol odpowiedź wysłana
1 Rok
Wygląda to tak, jak normalne korepetycje. Ja nie do końca wiem, dlaczego ludzie się tym aż tak dziwią :wink: przecież normalnie widzisz się z nauczycielem, rozmawiasz, nie ma zbyt dużo różnic. 
zofzaj odpowiedź wysłana
1 Rok
A dlaczego nie? na skype przecież widzisz drugą osobę, więc nie ma tutaj żadnej bariery. Moim zdaniem to całkiem normalna rzecz jak na dzisiejsze czasy ;)
loading...