Nauka online - lepsza niż na kursach?

Hej,

ostatnio jest jakaś plaga z nauką online, ale czy ktoś mi może powiedzieć czy nie lepsze są kursy stacjonarne? Na żywo ? Co wam daje nauka online ? Chciałabym poznać wasze opinie i podjąć w końcu decyzję co do mojego wyboru metod nauki.

Pozdrawiam 


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


ewelltysz replied
5 Years
Ja przeszłam kurs online w The Point i bardzo sobie chwalę, przede wszystkim za elastyczność. Mamy do zrealizowania program i to od nas zależy czy przerobimy go w miesiąc czy w tydzień :smile: Trzeba tylko regularnie umawiać się na spotkania z nauczycielem online. A zajęcia miałam z native speakerem, więc było super :) 
sekielska1980 replied
5 Years
Nauka online jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Nie jest konieczne wychodzić z domu, ale też trzeba o określonej godzinie mieć dostęp do komputera. Obie formy są ciekawe i warto ich spróbować aby się przekonać.
elkow91 replied
5 Years
Jeśli o mnie chodzi to w tym temacie jestem tradycjonalistką i jednak wolałabym uczęszczać na zajęcia na których jestem z nauczycielem twarzą w twarz. Poza tym w grupie raźniej i można się czegoś nauczyć przez sam kontakt z innymi uczniami.
maniekpiotr92 replied
5 Years
Zależy jak bardzo potrafisz się zdyscyplinować i znaleźć czas samemu tylko na naukę. Osobiście wolę isć na kurs stacjonarnie i uczyć się w grupie, ale nie próbowałem nigdy innej moteody nauczania i cięzko powiedzieć co jest lepsze. Nauka online wydaje się ciekawą opcją, włączasz kompa i tyle ;)
jiacinta88 replied
5 Years
Osobiście wolę kursy stacjonarne ale to chyba bardziej kwestia samodyscypliny. Przy kursach online trzeba samemu zorganizować sobie czas na naukę i przerobić część materiału samemu. Zatem jak kto woli. Ja jestem raczej osobą, nad którą musi stać nauczyciel i "poganiać" do nauki.
loading...