Płeć nauczyciela a nauka języka obcego

Tak się zastanawiam czy ma na was wpływ pleć nauczyciela języka obcego. Bo na przykład często się mówi ze mężczyźni lubią się uczyć języka kiedy lektorką jest ładna i zgrabna babeczka. Zresztą dotyczy to również kobiet, które chętniej słuchają przystojnego i młodego mężczyzny nauczyciela i chętniej uczęszczają na jego zajęcia. Co wy o tym myślicie ?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


jiacinta88 replied
3 Years
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam...ale szczerze powiedziawszy moimi najlepszymi nauczycielami byli o dziwo (!) mężczyźni :smile: Nie wiem od czego to zależało-być może po prostu tak trafiło, że od podstawówki po liceum miałam Panów nauczycieli. Dopiero na studiach miałam zajęcia z Panią nauczycielką i nie wspominam tego najlepiej. Oczywiście nie uogólniam tylko opisuje moje doświadczenia ;) 
zofzaj replied
3 Years
Zupełnie nie ma to dla mnie znaczenia - ważne by osoba była miła i potrafiła uczyć. Warto też by mieć chociaż w małym stopniu podobne poczucie humoru, czy po prostu jakąś umiejętność porozumienia się :P
natmol replied
3 Years
Moim zdaniem jest to strasznie głupie - dla mnie ważne jest, by nauczyciel po prostu był kompetentny i sympatyczny. Nie ma dla mnie znaczenia jak wygląda i jakiej płci jest. Jeśli ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy, to ja zastanowiłabym się czy w ogóle chce się uczyć takiego języka, czy jest do tego zmuszany ;)
loading...