Czy Filologia Angielska się opłaca?

Jestem w 3 klasie LO na profilu humanistycznym. Bardzo lubię język angielski, dlatego myślę o anglistyce jako moim przyszłym kierunku. Czy ten kierunek ma przyszłość i czy się opłaca? Jakie rozszerzenia są brane pod uwagę i czy jest trudno? 


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


izapio replied
4 Years
Rozszerzenia jakich potrzebujesz to np. język angielski, język polski i... chyba coś jeszcze, np. drugi obcy, jeśli dobrze pamiętam. Czy się opłaca? To zależy :smile: Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się czy to jest to. 
annamali replied
4 Years
Jest to dość popularny kierunek bo co drugi studiujący filologie to właśnie anglista... Ale jeśli to lubisz to jasne, idź w to. Praca dla ludzi z językiem angielskim jest i będzie. 
maniekpiotr92 replied
5 Years
Jest to dość popularny kierunek i studia filologiczne są przepełnione przez studentów anglistyki, jednak jest to język bardzo popularny i nadal na rynku jest bardzo duże zapotrzebowanie, więc studia są opłacalne. 
natmol replied
5 Years
Jasne że filologia się opłaca :wink: Jeśli lubisz się uczyć języka angielskiego, to takie studia będą dla ciebie dosć przyjemne, a co za tym idzie nie sprawią ci trudności. Warto jest wybrać coś co się lubi, więc jak najbardziej polecam w twoim przypadku. 
loading...