Jak dbać o oczy?

Active 4 Replies 362 Views 2019-05-29 12:52:12 Życie tłumacza

Temat prozaiczny, ale warty wspomnienia: jak dbacie o oczy siedząc godzinami przed ekranem komputera? Ćwiczenia, krople, nawilżacze powietrza? Czy obowiązkowo rezygnujecie z soczewek zamieniając je na okulary czy niekoniecznie? 


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


mariarorz80 replied
4 Years
Do komputera, w domu - tylko okulary! Nie męczę oczu, jeśli nie muszę. Krople od czasu do czasu, kiedy już przesadzę z czasem pracy :wink: Z ćwiczeniami bliż-dal bardzo się opuściłam, chociaż nie wiem czy aż tak mi pomagały. Podobno warto...
ursubi replied
4 Years
Noszę okulary, więc staram się dbać o swoje oczy : ) Przede wszystkim przy pracy staram się używać okulary, nawet jeśli wolę soczewki, żeby jeszcze bardziej nie wysuszać oczu. Dodatkowo używam kropel nawilżających do oczu. 
zofzaj replied
4 Years
Dobre krople załatwią sprawę :wink: Jeśli jednak są to poważniejsze problemy, to najlepiej udać się do okulisty, żadne ćwiczenia tutaj nie pomogą :p
natmol replied
4 Years
Ja problemów z wzrokiem nie mam, więc raczej nie mam też zbyt dużych problemów z oczami. W okresie alergii, kiedy oczy mi więcej łzawią a czasem mam je przesuszone, wtedy używam kropli. I to właściwie tyle, jednak z tego co wiem, faktycznie mając problemy ze wzrokiem czasem lepiej używać jest okularów niż soczewek. 
loading...