Muzyka na skupienie

Active 4 Replies 416 Views 2019-06-06 13:33:52 Życie tłumacza
Czy tłumacząc lubicie słuchać muzyki? Przyznaję, że często rozpraszają mnie różne dźwięki i muszę coś wsadzić do uszu :wink: Co polecacie? Chodzi o to, żeby nie rozpraszało za bardzo i nie wciągało, ale jednocześnie było ciekawe i hmm... wzbogacające :wink:

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


mariarorz80 replied
5 Years
Podobnie jak wikwol - nie potrafię słuchać muzyki śpiewanej - od razu skupiam się na tekście - ma to sens, nie ma? :wink: Za to instrumentalna muzyka jazzowa jest w sam raz. Czasami mam jednak momenty, że potrzebuję maksymalnego skupienia i muszę się wyciszyć - wtedy żadna muzyka nie wchodzi w grę.


maniekpiotr92 replied
5 Years
Staram się słuchać wtedy muzyki spokojniejszej, może mniej znanej i na pewno nie takiej, którą bardzo lubię a słowa znam na pamięć bo to by mnie rozpraszało ;)
ursubi replied
5 Years
Ja słucham sporo muzyki elektronicznej i filmowej jeśli muszę sie skupić. Niestety, też należę do tych osób, gdzie tekst mi przeszkadza :wink: 
wikwol replied
5 Years
Ja słucham muzyki która nie ma tekstu :wink: Więc jest to najczęściej elektronika lub muzyka filmowa, rzadziej klasyczna. Tekst raczej mnie rozprasza. 
loading...