Praca freelencera w domowych pieleszach

Active 2 Replies 212 Views 2019-05-22 16:04:12 Życie tłumacza
Może to pytanie wyda się głupie, ale gdzie powinien pracować tłumacz? Praca z domu chyba nie zawsze jest dobrym pomyslem, bo nie wiadomo do konca kiedy jest się w pracy a kiedy w domu :wink: Jak zachować balans będąc tłumaczem? Słyszałam o tłumaczach, którzy w ogóle nie pracują w domu, tylko np. w bibliotece, żeby jakoś oddzielić życie prywatne od zawodowego. A może jednak praca w domowych pieleszach komuś pomaga? Mniejszy stres, itd.? 

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


ursubi replied
3 Years
Wszystko zależy od tego, jaką masz motywację :wink: Mi akurat łatwo zebrać się do pracy, jeśli wiem dokładnie co mam do zrobienia i że muszę to wykonać. Jednak nie każdy ma tak, zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli ktoś umie się skupić tylko w biurze, czy po prostu poza domem, to dobrym rozwiązaniem są miejsca coworkingowe 
karnow replied
4 Years
Wszystko zależy od człowieka - ja z własnego doświadczenia wiem, że umiem pracować w domu, jednak bardzo dużo moich znajomych ma tak, że woli wyjść - w biurze, czy nawet kawiarni lepiej skupiają się na tym co mają zrobić i nic ich nie odciąga od powierzonej pracy. 
loading...