Tłumacz na etacie

Active 2 Replies 226 Views 2019-05-23 15:16:35 Życie tłumacza

Czy są biura albo firmy, które zatrudniają tłumaczy stacjonarnych? Zawód tłumacza kojarzy się z byciem freelancerem, ale nie każdemu taki tryb odpowiada. Może można spełnić się w tej dziedzinie i jednoczesśie pracować od 9 do 15? Myśle, że to czesciowo jest dobry pomysł, bo wychodząc z biura pracę zostawiamy za sobą, ale z drugiej strony presja czasu nie pomaga tłumaczom. Co myślicie? 


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


ursubi replied
3 Years
Biura tłumaczeń zatrudniają naprawdę różnie, ale nie wiem, czy znajdziesz takie, gdzie będziesz miała jedynie 8 godzin pracy. Natomiast duże firmy, które zajmują się czymś innym, ale potrzebują u siebie również tłumacza na etacie ze względu na współprace międzynarodowe bardzo często oferują takie etaty. Może spróbuj tam? 
natmol replied
3 Years
Oczywiście że istnieją takie biura. Różne miejsca pracy mają różną specyfikę, czasem pracuje się wyłącznie stacjonarnie, czasem na przykład częściowo zdalnie. Jeśli tryb pracy w biurze jest dla ciebie bardziej odpowiedni to jak najbardziej powinieneś poszukać takiej oferty pracy. Nie powinieneś mieć dużego problemu z tym, wielu tłumaczy woli pracować zdalnie : ) 
loading...