Podróże z małymi dziećmi...

Active 3 Replies 419 Views 2019-06-06 15:40:56 Ciekawostki
Podróże z małymi dziećmi... Planujemy z mężem wyjazd na wakacje. Mamy dwójkę malutkich dzieci i dlatego też mamy wątpliwości, czy to dobry pomysł... Jakie macie doświadczenia związane z podróżami z dziećmi?

Pozdrawiam ;)


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


sekielska1980 replied
4 Years
Moim zdaniem dzieci to nie przeszkoda w odbywaniu podróży. Jesli się na nie zdecydowaliście to byliście pewnie świadomi, że wszelakie wyjazdy będą wymagały lepszej organizacji. Poza tym podróże z dziećmi moga być przyjemne, trzeba tylko dopowiednio zająć im czas.
jiacinta88 replied
4 Years
Dla chcącego nic trudnego! Pamiętam czasy kiedy wsiadało się w malucha i jechało się 20 godzin nad morze i wszyscy byli zadowoleni. Teraz każdy chciałby podróżować "lajtowo" bez problemów a przecież podróż to przygoda, trzeba być przygotowanym na wszystko jeśli podróżuję się z dziećmi. Dzieci to świetni obserwatorzy także bądźmy zadowoleni z wyjazdu a one też tak się będą zachowywać. 
ursubi replied
4 Years
Jak małe są to dzieci? Tak naprawdę, to wszystko zależy od konkretnego przypadku - jedne dzieci podróże znoszą świetnie, inne nieco gorzej :wink: Zależne też jest jak długa to podróż i czym. Nie mniej da się to ogarnąć, trzeba jednak zaopatrzyć się w dużo cierpliwości :wink: Może zabrzmi to niezbyt pedagogicznie, ale jeśli są to dzieci które mają około 3 lat, lub więcej, to może tablet z bajkami czy prostymi grami załatwi chociaż trochę całą sprawę? :P
loading...