Rejs statkiem z dziećmi

Active 3 Replies 405 Views 2019-06-06 16:24:09 Ciekawostki
Dzień dobry. Rejs promem z Niemiec do Szwecji z malutkimi dziecmi to dobry pomysł? Macie jakieś oświadczenia w tym temacie? taki rejs trwa kilka godzin i obawiam się jak zniosa to dzieci. 

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


sekielska1980 replied
4 Years
zwykle na promach zorganzowane sa atrakcje aby umilić jeszcze bardziej rejs więc dzieci ne nudziłyby się :wink: Jeśli dobrze znoszą podróże samochodem to myślę, że nie byłoby problemu równieź z rejsem. 
maniekpiotr92 replied
5 Years
Płynąłem raz promem do Szwecji z małym wtedy jeszcze synem i powiem szczerze, że nie polecam. Mały źle się czuł przez co nie był to udany rejs. Rejs ogólnie t dobry pomysł, jednak trzeba się zastanowić czy nie poczekać aż dzieciak podrośnie.
jiacinta88 replied
5 Years
Dzień dobry,

jeśli dzieci nie mają choroby lokomocyjnej w czasie podróżowania samochodem, to nie powinno być żadnych problemów. Natomiast, jeśli chodzi o to, czy będą się nudzić to uwierz mi, że nie ma takiej możliwości. Na promach są atrakcje dla dzieci  w rożnym wieku-począwszy od pokoi zabaw a skończywszy na salach kinowych dla starszych dzieciaków. Można też wziąć ulubione zabawki dzieci i samemu zorganizować im czas a jeśli rejs jest nocą, to myślę, że pop prostu go prześpią :)

loading...