Angielski- dodatkowa umiejętność czy norma?

Active 3 Replies 301 Views 2019-06-05 16:02:43 Język angielski
Zastanawiam się czy w tych czasach umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest nadal dodatkową umiejętnością czy już normą? Większość ludzi od najmłodszych lat uczy się języka angielskiego i prawie każdy pracodawca wymaga takiej umiejętności. Co Wy na to?

Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


maniekpiotr92 replied
3 Years
Pawie każdy uczył się anglelskiego lecz to wcale nie znaczy, że umie dobrze posługiwać się językiem :stuck_out_tongue_winking_eye: Wg mnie to nadal umiejętność i dalej traktowane jest jako zaleta.
jiacinta88 replied
3 Years
Szczerze powiedziawszy to, to że wszyscy młodzi uczą się języka nie oznacza wcale, że go znają i umieją się nim posługiwać. Nie należę do grupy najmłodszych a na wielu rozmowach do pracy mój angielski był najlepszy a to dlatego, że po prostu miałam okazję mieszkać za granicą i rzeczywiście posługiwać się językiem. Także, może i jest to norma ale liczy się jakość.
wikwol replied
3 Years
Tak, dla młodszych osób teraz to jest właściwie podstawa, wśród starszych - nadal zaleta. Oczywiście nadal jest to punktowane, bo znajomość języka obcego, każdego, jest dużą zaletą dla pracownika :wink: Ale wydaje mi się że jest to po prostu popularne, więc samą znajomością języka nie zdobędziesz pracy :p
loading...