Podświadoma nauka języka angielskiego. Czy działa?

Active 3 Replies 408 Views 2019-06-07 13:27:37 Język angielski

Witajcie,
znalazłam pewien kurs angielskiego od podstaw, który podobno uczy języka podświadomie. Jak myślicie, czy rzeczywiście takie coś może zadziałać? Mam już dość zakuwania słówek i gramatyki bez żadnych efektów... Kurs liczy obecnie 120 lekcji: 

https://www.youtube.com/watch?v=gd5tYFWYxmY

Co o tym sądzicie?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


kinga96 replied
4 Years
Gdyby to była prawda i za 300 zł byłby człowiek w stanie nauczyć się obcego języka, to na świecie żyłoby 50% poliglotów. Trzeba po prostu przysiąść i się nauczyć, sposobów jest milion. Zerowy wysiłek to zerowe efekty niestety. 
jiacinta88 replied
4 Years
Też słyszałam o takich wynalazkach. Swego czasu nawet jeden był bardzo reklamowany w mediach....ale chyba na tym się skończyło, bo jakoś rewolucji w nauczaniu języków nie widzę. Szkoły językowe nadal istnieją a ludzie i tak muszą się języka uczyć aby się nauczyć :wink:
ursubi replied
4 Years
Też wielokrotnie słyszałam o kursach, których np. słucha się w trakcie snu. Kiedyś nawet próbowałam czegoś takiego słuchać, ale wyłącznie na próbach się skończyło. Ja osobiście niestety nie wierzę w takie rzeczy, raczej wierzę w to, że trzeba niestety trochę nad tym posiedzieć, by czegoś się nauczyć. Ale jeśli ktoś ma pozytywne doświadczenia z tego typu rzeczami to bardzo chętnie się zagłębie w temacie : ) 
loading...