Erasmus

Aktywny 5 Odpowiedzi 113 Wyświetlenia 2019-06-07 16:00:19 Nauka języka obcego

Chciałabym wyjechać na wymianę w ramach programu Erasmus. Jestem na etapie decydowania o destynacji. Interesuje mnie głównie UK, ale inie wykluczam innych państw. Czy byliście na Erasmusie? Podobało Wam się? Jakie są minusy?natkawys12 odpowiedź wysłana
1 Rok
To zależy jakiego języka się uczysz - największy sens będzie miał wyjazd na uczelnię w takim kraju, którego język masz podszlifować. Ale znam też takich studentów, którzy celowo wybierali się do kraju, którego język znali słabiej, np. jechali do Hiszpanii, zajęcia mieli w języku angielskim, a w czasie wolnym uczyli się hiszpańskiego - to też jakiś pomysł. 


ewelltysz odpowiedź wysłana
1 Rok
Wszyscy mówią, żeby jechać :wink: Ok, a do jakich krajów wyjechaliście? Tych, w których mówi się waszymi językami czy innych? Jeśli mi się uda, chciałabym wyjechać do Francji, ale dużo osób poleca Hiszpanię. Czy to dlatego, że podobno zajęcia są mniej wymagające i jest tam ogólna maniana? :)
sekielska1980 odpowiedź wysłana
1 Rok
Byłam i polecam. Erasmus daje dużo możliwości rozwoju, można nauczyć się naprawdę wiele, o poznanych ludziach już nie wspomnę, bo aż żal odjeżdżać, niektóre znajomości mam do dziś! Polecam serio ;)
maniekpiotr92 odpowiedź wysłana
1 Rok
Jeśli masz taką okazję nie ma się co zastanawiać, jest to świetna przygoda i możliwość doszlifowania języka oraz poznania wielu fajnych ludzi :wink: Na pewno będzie ci się podobać, gwarantuję.
elkow91 odpowiedź wysłana
1 Rok
Cześć!

Byłam na Erasmusie w Hiszpanii. Jeśli masz szansę aby jechać to jedź bez zastanowienia! To jest szansa na zdobycie nowego doświadczenia i zawarcia nowych znajomości. Co więcej, będziesz mogła doszlifować swój hiszpański, a nawet angielski! 

loading...