Erasmus

Chciałabym wyjechać na wymianę w ramach programu Erasmus. Jestem na etapie decydowania o destynacji. Interesuje mnie głównie UK, ale inie wykluczam innych państw. Czy byliście na Erasmusie? Podobało Wam się? Jakie są minusy?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


natkawys12 replied
4 Years
To zależy jakiego języka się uczysz - największy sens będzie miał wyjazd na uczelnię w takim kraju, którego język masz podszlifować. Ale znam też takich studentów, którzy celowo wybierali się do kraju, którego język znali słabiej, np. jechali do Hiszpanii, zajęcia mieli w języku angielskim, a w czasie wolnym uczyli się hiszpańskiego - to też jakiś pomysł. 


ewelltysz replied
4 Years
Wszyscy mówią, żeby jechać :wink: Ok, a do jakich krajów wyjechaliście? Tych, w których mówi się waszymi językami czy innych? Jeśli mi się uda, chciałabym wyjechać do Francji, ale dużo osób poleca Hiszpanię. Czy to dlatego, że podobno zajęcia są mniej wymagające i jest tam ogólna maniana? :)
sekielska1980 replied
4 Years
Byłam i polecam. Erasmus daje dużo możliwości rozwoju, można nauczyć się naprawdę wiele, o poznanych ludziach już nie wspomnę, bo aż żal odjeżdżać, niektóre znajomości mam do dziś! Polecam serio ;)
maniekpiotr92 replied
5 Years
Jeśli masz taką okazję nie ma się co zastanawiać, jest to świetna przygoda i możliwość doszlifowania języka oraz poznania wielu fajnych ludzi :wink: Na pewno będzie ci się podobać, gwarantuję.
elkow91 replied
5 Years
Cześć!

Byłam na Erasmusie w Hiszpanii. Jeśli masz szansę aby jechać to jedź bez zastanowienia! To jest szansa na zdobycie nowego doświadczenia i zawarcia nowych znajomości. Co więcej, będziesz mogła doszlifować swój hiszpański, a nawet angielski! 

loading...