Immersja językowa?

Immersja polega na tym, że otaczamy się językiem tak, jak to tylko możliwe. Macie jakieś ciekawe pomysły na otoczenie się językiem tak, aby mózg szybko zapamiętywał zwroty? Mam ustawiony język czeski w telefonie i słucham czeskich piosenek. Macie jakieś pomysły?


Sharing is caring, show love and share the thread with your friends.


wikwol replied
5 Years
Immersja bardzo pomaga szczególnie jeśli ktoś ma problemy z mówieniem w danym języku, żeby się przełamać. Faktycznie w języku czeskim może być ciężko otoczyć się językiem, ale próbuj z czeską telewizją i muzyką, może to chociaż coś da :smile: 
natmol replied
5 Years
Czeski nie jest zbyt popularny, ale może gdybyś zaczęła oglądać filmy z czeskimi napisami? Wiadomo że czeskie produkcje nie są porywające, ale mega hity z czeskimi napisami na pewno też będą w jakimś tam stopniu rozwijać :)
karnow replied
5 Years
Może czeska telewizja i radio? Szczególnie aktualności ze świata - w takim przypadku łatwiej jest załapać zwroty z rzeczy, które aktualnie są często poruszane tak po prostu, w rozmowach. Możesz też spróbować czeskich napisów w filmach, lub oglądania bajek z czeskim dubbingiem. 
loading...