Freelancer wychodzi z pracy

Aktywny 2 Odpowiedzi 102 Wyświetlenia 2019-05-28 12:39:22 Życie tłumacza

Jak radzicie sobie z nieunormowanym czasem pracy? Ustalam konkretne godziny, pracuję w jednym konkretnym miejscu. Ale... Kończę pracę nad tłumaczeniem o wcześniej ustalonej porze, wychodzę z domu i ... wtedy przypomina się jak coś sformułowa... Czasami mnie to bawi, a czasami mniej... Czy to w ogóle jest możliwe, żeby wyjść głową z takiej pracy czy taki już urok pracy freelancera i nic tego nie zmieni?  
jiacinta88 odpowiedź wysłana
1 Rok
Mam to samo :wink:nieraz jak przeglądam moje stare tłumaczenia to większość z nich bym poprawiła. Tak samo jest w trakcie tłumaczenia obecnego-robię sobie przerwę, po czym wracam i zmieniam szyk zdania, następnie wracam do tej pierwszej wersji, bo mi najbardziej pasuje do innego kontekstu hahaha.:smile: Staram się to ograniczać i oczywiście ustala sobie godziny pracy-wyłączam telefon i pracuję.
zofzaj odpowiedź wysłana
1 Rok
Staram się utrzymać 6-8 godzin pracy dziennie, a później planować inne rzeczy, żeby nie wracać myślami cały czas do pracy. Jednak uniknąć całkiem takich sytuacji właściwie się nie da, tak jak piszesz, to chyba taki urok pracy w takim stylu i nic już tego nie zmieni ;)
loading...